Tagi

, , ,


Jak urządzić wąski pokój? Zanim przejdziemy do meblowania warto poeksperymentować w przemalowanie pokoju w sposób który pomoże nam go optycznie powiększyć.

Oto kilka propozycji:

 

domplusdom.pl

SPOSÓB 1
Ścianę frontową pomaluj na ciemny kolor. Ciemne powierzchnie sprawiają wrażenie, że znajdują się bliżej. Dzięki temu całe pomieszczenie wydaje się krótsze.

 

domplusdom.pl

SPOSÓB 2
Ścianę frontową i sufit pomaluj na ciemno. Tak jak w poprzednim przypadku powstanie wrażenie, że ściana i sufit znajdują się bliżej. Ściana „skróci” pomieszczenie a sufit je „poszerzy”.

 

domplusdom.pl

SPOSÓB 3
Podłogę pomaluj w poprzeczne pasy. Zapewne wiesz, jak to działa w przypadku ubrań – poziome pasy poszerzają. Ta sama zasada działa we wnętrzach.

 

domplusdom.pl

SPOSÓB 4
Jeśli lubisz ekstrawaganckie pomysły, namaluj na frontowej ścianie grubą ramę, w kolorze rzucającym się w oczy. Rama skróci optycznie pomieszczenie. Ale nie tylko! Także odciągnie uwagę od jego niedoskonałych proporcji.

 

 

A skoro już opanowaliśmy optyczne sztuczki, poniżej propozycje urządzenia wąskiego pokoju który zaadaptujemy na gabinet:

 

 

jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro

jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro 5e4d9971b855f66337bae4503f8af194 jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro 8359e476d7de9098c339129897da3fd5 jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro e2402493c30efc7c4c497f9c76e2dc9d jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro jak urządzić wąski pokój gabinet biuro